Transistor: NPN; 80V; 1A; 1.2W; SOT89
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CXT3019 TR PBFREE
Tootja: Central Semiconductor
Tootja tootekood: CXT3019 TR PBFREE
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; 80V; 1A; 1.2W; SOT89
| Mounting | SMD |
| Case | SOT89 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 1.2W |
| Collector current | 1A |
| Frequency | 100MHz |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Current gain | 15...300 |