NVSRAM, 8MBIT, -40 TO 85DEG C
Kordarv:
540.0
Minimum quantity:
540.0
Tootekood:
CY14B108N-ZSP45XI
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: CY14B108N-ZSP45XI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele NVSRAM, 8MBIT, -40 TO 85DEG C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.7...3.6V DC |
| Case | TSOP54 II |
| Type of integrated circuit | SRAM memory |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray |
| Kind of memory | NV SRAM |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 45ns |
| Memory organisation | 512kx16bit |
| Max operating temperature | 85°C |