SRAM, MoBL®, 4 Mbit, 256K x 16bit, 2.2V to 3.6V, 4.5V to 5.5V, TSOP-II, 44 Pins, 45 ns
Kordarv:
675.0
Minimum quantity:
675.0
Tootekood:
CY62146ESL-45ZSXI
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: CY62146ESL-45ZSXI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SRAM, MoBL®, 4 Mbit, 256K x 16bit, 2.2V to 3.6V, 4.5V to 5.5V, TSOP-II, 44 Pins, 45 ns
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.2...3.6V DC, 4.5...5.5V DC |
| Case | TSOP44 II |
| Type of integrated circuit | SRAM memory |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray |
| Kind of memory | SRAM |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 45ns |
| Memory organisation | 256kx16bit |
| Max operating temperature | 85°C |