SRAM, 4 Mbit, 512K x 8bit, 2.2V to 5.5V, STSOP, 32 Pins, 55 ns
Kordarv:
1170.0
Minimum quantity:
1170.0
Tootekood:
CY62148ESL-55ZAXI
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: CY62148ESL-55ZAXI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SRAM, 4 Mbit, 512K x 8bit, 2.2V to 5.5V, STSOP, 32 Pins, 55 ns
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.2...3.6V DC, 4.5...5.5V DC |
| Case | STSOP32 |
| Type of integrated circuit | SRAM memory |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray |
| Kind of memory | SRAM |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 55ns |
| Memory organisation | 512kx8bit |
| Max operating temperature | 85°C |