SRAM, 4 Mbit, 512K x 8bit, 2.2V to 3.6V, SOJ, 36 Pins, 10 ns
Kordarv:
570.0
Minimum quantity:
570.0
Tootekood:
CY7C1049GN30-10VXI
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: CY7C1049GN30-10VXI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SRAM, 4 Mbit, 512K x 8bit, 2.2V to 3.6V, SOJ, 36 Pins, 10 ns
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.2...3.6V DC |
| Case | SOJ36 |
| Type of integrated circuit | SRAM memory |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Kind of memory | SRAM |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 10ns |
| Memory organisation | 512kx8bit |
| Max operating temperature | 85°C |