SRAM, Flow-through, 9 Mbit, 256K x 36bit, 3.135V to 3.63V, TQFP, 100 Pins, 6.5 ns
Kordarv:
72.0
Minimum quantity:
72.0
Tootekood:
CY7C1361C-133AXI
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: CY7C1361C-133AXI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SRAM, Flow-through, 9 Mbit, 256K x 36bit, 3.135V to 3.63V, TQFP, 100 Pins, 6.5 ns
| Mounting | SMD |
| Case | TQFP100 |
| Type of integrated circuit | SRAM memory |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray |
| Frequency | 133MHz |
| Kind of memory | SRAM |
| Kind of interface | parallel |
| Max operating temperature | 85°C |