SRAM, 256 Kbit, 32K x 8bit, 3V to 3.6V, SOJ, 28 Pins, 12 ns
Kordarv:
810.0
Minimum quantity:
810.0
Tootekood:
CY7C1399BN-12VXI
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: CY7C1399BN-12VXI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SRAM, 256 Kbit, 32K x 8bit, 3V to 3.6V, SOJ, 28 Pins, 12 ns
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...3.6V DC |
| Case | SOJ28 |
| Type of integrated circuit | SRAM memory |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Kind of memory | SRAM |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 12ns |
| Memory organisation | 32kx8bit |
| Max operating temperature | 85°C |