Tootekood: D1U54-D-2000-12-HA3C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: D1U54-D-2000-12-HA3C
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 2015W; Uin: -72÷40.8V; Uout: 12VDC; Uout2: 5VDC
Mounting on panel
Operating temperature -5...50°C
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 93%
Output current 2 3A
Output voltage 2 5V DC