Tootekood: D24V0F2U3WQ-7
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: D24V0F2U3WQ-7
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 50 V, SOT-323, 3 Pins, 24 V, 250 mW