Tootekood: D24V0S1U2TQ-7
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: D24V0S1U2TQ-7
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 36 V, SOD-523, 2 Pins, 24 V, 250 mW