Transistor: NPN; bipolar; 60V; 10A; 50W; TO220
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D44H8
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: D44H8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 60V; 10A; 50W; TO220
| Mounting | THT |
| Case | TO220 |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 50W |
| Collector current | 10A |
| Collector-emitter voltage | 60V |