Transistor: PNP; bipolar; 80V; 10A; 50W; TO220AB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D45H11G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: D45H11G
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 80V; 10A; 50W; TO220AB
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 50W |
| Collector current | 10A |
| Frequency | 40MHz |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Current gain | 40 |