Tootekood: D55V0M1B2WSQ-7
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: D55V0M1B2WSQ-7
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 100 V, SOD-323, 2 Pins, 55 V