Tootekood: DFLT30A-7
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: DFLT30A-7
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, DFLT Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, PowerDI 123, 2 Pins