IC: analog switch
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DG1412EEN-T1-GE4
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: DG1412EEN-T1-GE4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 4.5...24V |
| Case | QFN16 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 1.5Ω |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 150MHz |
| Output configuration | SPST-NO |