Tootekood: DS1052-142B2NA201501
Tootja: CONNFLY
Tootja tootekood: DS1052-142B2NA201501
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ribbon cable with IDC connectors; 14x28AWG; Cable ph: 1.27mm
Contacts pitch 2.54mm
Number of cores 14
Wire insulation material PVC
Cable length 150mm
Ribbon cable pitch 1.27mm