Tootekood: DTJ1524S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: DTJ1524S15
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 1A
Mounting on panel
Power 15W
Operating temperature -40...100°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 88%
Number of outputs 1
Switching frequency 330kHz