Tootekood: EB16N E61400000A0
Tootja: LUMEL
Tootja tootekood: EB16N E61400000A0
  • Mounting
  • IP rating
  • Series
  • Frequency
  • Scale length
  • Type of meter
  • Measurement
  • True effective value measurement
  • Kind of meter
  • Kind of meter
  • Dimensions (W x H x D)
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Meter; for DIN rail mounting; analogue; 0÷400V; True RMS; 40÷72Hz
Mounting for DIN rail mounting
IP rating IP52
Series EB16
Frequency 40...72Hz
Scale length 41mm
Type of meter voltmeter
Measurement AC voltage
True effective value measurement True RMS
Kind of meter mounting, analogue
Dimensions (W x H x D) 48x48mm