Tootekood: EC5SAW-24D15N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5SAW-24D15N
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; SIP8
Output current 333mA
Mounting THT
Case SIP8
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection short circuit protection, voltage drop
Body dimensions 22x9.5x12mm
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 88.5%
Output current 2 333mA