Tootekood: ECEA1HN101U
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ECEA1HN101U
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Height
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; bipolar; THT; 100uF; 50VDC; Ø10x20mm; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 50V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 5mm
Height 20mm
Operating current 250mA
Body dimensions Ø10x20mm
Diameter 10mm
Capacitance 100µF