Tootekood: ECLB75W-24S15N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: ECLB75W-24S15N
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 75W; Uin: 9÷36V; 15VDC; Iout: 5000mA; 39g; 270kHz
Output current 5A
Mounting THT
Power 75W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, over current, short circuit protection, voltage drop
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90.5%
Number of outputs 1
Switching frequency 270kHz