Operational Amplifier, 2 Amplifier, 500 MHz, 2500 V/µs, 5V to 12V, NSOIC, 8 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EL5263ISZ
Tootja: RENESAS
Tootja tootekood: EL5263ISZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, 2 Amplifier, 500 MHz, 2500 V/µs, 5V to 12V, NSOIC, 8 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 2 |
| Number of pins | 8 |
| Bandwidth | 500MHz |
| Slew rate | 2.5kV/μs |
| Max operating temperature | 85°C |