Operational amplifier; 8MHz; Channels: 4; SO14
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EL5420CSZ
Tootja: RENESAS
Tootja tootekood: EL5420CSZ
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 8MHz; Channels: 4; SO14
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | voltage feedback |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 8MHz |
| Slew rate | 10V/μs |
| Input offset voltage | 2mV |