Wire; YDY; flat; solid; Cu; 5x2,5mm2; PVC; white; 450/750V; 100m
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
EOL-2
Tootja:
Tootja tootekood: EOL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; YDY; flat; solid; Cu; 5x2,5mm2; PVC; white; 450/750V; 100m
| Operating temperature | -40...70°C |
| Core structure | solid |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 5 |
| Wire insulation material | PVC |
| Kind of wire | YDY |
| Rated voltage | 450V, 750V |
| Insulation colour | white |
| Type of wire | mains |
| Shield structure | unshielded |
| Earth core | yellow-green earth core |
| Wire cross-section shape | flat |
| Cable outside dimensions | 6.7x21.1mm |