Tootekood: ESD5V3U2U03FH6327XTSA1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: ESD5V3U2U03FH6327XTSA1
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 28 V, TSFP, 3 Pins, 5.3 V, ESD5V3U2U Series