Tootekood: ESDA14V2-2BF3
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: ESDA14V2-2BF3
  • Number of pins
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, SMD, 4 Pins, 14.2 V, 50 W, Transil Series