Tootekood: ESDA14V2SC5
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: ESDA14V2SC5
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Version
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
Mounting SMD
Case SOT23-5
Kind of package reel, tape
Number of channels 1
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 12V
Max. forward impulse current 14A
Version ESD
Type of diode transil
Breakdown voltage 14.2V
Leakage current 1mA