Tootekood: ESDA25P35-1U1M
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: ESDA25P35-1U1M
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Version
  • Type of diode
  • Leakage current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, Unidirectional, 41 V, QFN, 2 Pins
Mounting SMD
Case QFN1610
Kind of package reel, tape
Number of channels 1
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 22V
Max. forward impulse current 35A