Tootekood: ETPS220MUD
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETPS220MUD
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, ± 20%, 2.5 V, B1S, 0.03 ohm, 1411 [3528 Metric]
Max operating temperature 105°C