Tootekood: F380J106MMAAH2
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: F380J106MMAAH2
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 10uF; 6.3VDC; M; 0603; ESR: 200mΩ; SMD
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V DC
Case - inch 603
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Capacitance 10µF
Case - mm 1608
Type of capacitor tantalum-polymer
ESR value 200mΩ