Tootekood: F380J476MMAAXEH3
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: F380J476MMAAXEH3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 47uF; 6.3VDC; M; 0603; ESR: 300mΩ; SMD
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V DC
Case - inch 603
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Capacitance 47µF