Tootekood: F381A106MMAAH1
Tootja: AVX
Tootja tootekood: F381A106MMAAH1
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 10 µF, 10 V, F38 Series, ± 20%, M, 0.3 ohm
Max operating temperature 105°C