Tootekood: F381A106MSA
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: F381A106MSA
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 10uF; 10VDC; S; 0805; ESR: 200mΩ; SMD
Mounting SMD
Case S
Operating voltage 10V DC
Case - inch 805
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Capacitance 10µF
Case - mm 2012
Type of capacitor tantalum-polymer
ESR value 200mΩ