Tootekood: F381A225MMA
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: F381A225MMA
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 2.2uF; 10VDC; M; 0603; ESR: 500mΩ; SMD
Mounting SMD
Operating voltage 10V DC
Case - inch 603
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Capacitance 2.2µF
Case - mm 1608
Type of capacitor tantalum-polymer
ESR value 500mΩ