Tootekood: F381S475MSA
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: F381S475MSA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 4.7uF; 10VDC; SMD; ±20%; -55÷105°C
Mounting SMD
Operating voltage 10V DC
Case - inch 805
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Capacitance 4.7µF
Case - mm 2012
Type of capacitor tantalum-polymer
ESR value 500mΩ