Tootekood: F381X105MSA
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: F381X105MSA
  • Mounting
  • Case
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 1uF; 10VDC; S; 0805; ESR: 500mΩ; SMD
Mounting SMD
Case S
Operating voltage 10V DC
Case - inch 805
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Capacitance 1µF
Case - mm 2012
Type of capacitor tantalum-polymer
ESR value 500mΩ