Transistor: N-MOSFET
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FDD8451
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: FDD8451
Spetsifikatsioon tootele Transistor: N-MOSFET
| Mounting | SMD |
| Case | DPAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | unipolar |
| Type of transistor | N-MOSFET |
| Kind of channel | enhanced |
| Technology | PowerTrench® |
| Drain-source voltage | 40V |
| Drain current | 28A |
| Power dissipation | 30W |
| On-state resistance | 41mΩ |