Transistor: IGBT; 1.2kV; 25A; 125W; TO3P
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FGA25N120ANTDTU
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: FGA25N120ANTDTU
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 1.2kV; 25A; 125W; TO3P
| Mounting | THT |
| Case | TO3P |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 125W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 90A |
| Collector current | 25A |
| Gate charge | 200nC |
| Collector-emitter voltage | 1.2kV |