Transistor: IGBT; 1.2kV; 40A; 167W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FGH40N120ANTU
Tootja: ON SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: FGH40N120ANTU
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 1.2kV; 40A; 167W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 167W |
| Gate-emitter voltage | ±25V |
| Pulsed collector current | 160A |
| Collector current | 40A |
| Collector-emitter voltage | 1.2kV |