Tootekood: FR015L3EZ
Tootja: ON SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: FR015L3EZ
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Unidirectional, 20 V, 15 V, WDFN, 6 Pins