Tootekood: G32AT-B202
Tootja: TOCOS
Tootja tootekood: G32AT-B202
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Kind of potentiometer
  • Type of potentiometer
  • Characteristics
  • Temperature coefficient
  • Electrical rotation angle
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Potentiometer: mounting; single turn; 2kΩ; 125mW; SMD; ±20%; linear
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 2kΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Kind of potentiometer single turn
Type of potentiometer mounting
Characteristics linear
Temperature coefficient 100ppm/°C