Tootekood: G43SAT1-B203
Tootja: TOCOS
Tootja tootekood: G43SAT1-B203
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Potentiometer: mounting; single turn; 20kΩ; 250mW; SMD; ±20%
Mounting SMD
Power 250mW
Resistance 20kΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Mechanical rotation angle 240°
Temperature coefficient 100ppm/°C