G832MB010406322HR
Kordarv:
250.0
Minimum quantity:
250.0
Tootekood:
G832MB010406322HR
Tootja: AMPHENOL
Tootja tootekood: G832MB010406322HR
Spetsifikatsioon tootele G832MB010406322HR
| Operating temperature | -40...125°C |
| Connector | socket |
| Kind of connector | female |
| Contact plating | gold-plated |
| Type of connector | PCB to PCB |
| Number of pins | 40 |
| Height | 11.7mm |
| Current rating | 800mA |
| Rated voltage | 100V |
| Spatial orientation | vertical |