IC: FLASH memory; 16Mb; Quad I/O,SPI; 133MHz; 2.7÷3.6V; USON8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
GD25Q16EEIGR
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FLASH memory; 16Mb; Quad I/O,SPI; 133MHz; 2.7÷3.6V; USON8
| Mounting | SMD |
| Case | USON8 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.7...3.6V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | Quad I/O, SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 133MHz |