FLASH memory; NAND Flash; 1Gbit; Quad I/O,SPI; 120MHz; 2.7÷3.6V
Kordarv:
960.0
Minimum quantity:
960.0
Tootekood:
GD5F1GQ4UCYIGY
Tootja: GIGADEVICE
Tootja tootekood: GD5F1GQ4UCYIGY
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele FLASH memory; NAND Flash; 1Gbit; Quad I/O,SPI; 120MHz; 2.7÷3.6V
| Mounting | SMD |
| Case | WSON8 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.7...3.6V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | SPI, Quad I/O |
| Kind of memory | NAND Flash |
| Operating frequency | 120MHz |
| Kind of interface | serial |