FLASH memory; NAND Flash; 2Gbit; Quad I/O,SPI; 120MHz; 1.7÷2V
Kordarv:
480.0
Minimum quantity:
480.0
Tootekood:
GD5F2GQ4RCYIGY
Tootja: GIGADEVICE
Tootja tootekood: GD5F2GQ4RCYIGY
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele FLASH memory; NAND Flash; 2Gbit; Quad I/O,SPI; 120MHz; 1.7÷2V
| Mounting | SMD |
| Case | WSON8 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 1.7...2V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | SPI, Quad I/O |
| Kind of memory | NAND Flash |
| Operating frequency | 120MHz |
| Kind of interface | serial |