Tootekood: GF063P1-B503K
Tootja: TOCOS
Tootja tootekood: GF063P1-B503K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Potentiometer: mounting; single turn; 50kΩ; 500mW; ±20%; linear
Mounting THT
Power 500mW
Resistance 50kΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Terminal pitch 5x2.5mm
Characteristics linear
Temperature coefficient 100ppm/°C