Tootekood: GF063S-B203K
Tootja: TOCOS
Tootja tootekood: GF063S-B203K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Potentiometer: mounting; single turn; 20kΩ; 500mW; ±20%; linear
Mounting THT
Power 500mW
Resistance 20kΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Terminal pitch 5x2.5mm
Characteristics linear
Temperature coefficient 100ppm/°C