Transistor: IGBT; 700V; 1A; 2.5W; DPAK
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
GN2470K4-G
Tootja: MICROCHIP TECHNOLOGY
Tootja tootekood: GN2470K4-G
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 700V; 1A; 2.5W; DPAK
| Mounting | SMD |
| Case | DPAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 2.5W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 3.5A |
| Collector current | 1A |
| Collector-emitter voltage | 700V |