Tootekood: GV2ME32AP
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: GV2ME32AP
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Electrical connection
  • Type of protection
  • Max motor power
  • Short circuit release
  • Range of overcurrent release settings
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Motor breaker; 15kW; 230÷690VAC; DIN; Overcurrent release: 24÷32A
Mounting for DIN rail mounting
Operating voltage 230...690V AC
Operating temperature -20...60°C
IP rating IP20
Electrical connection screw terminals
Type of protection motor breaker
Max motor power 15kW
Short circuit release 416A